text

PARD NV008P + čistění na zbraně (28 dílů).

Kód: 662
Neohodnoceno
Značka: PARD
ZdarmaZdarma
1xNV008 + sada
17 490 Kč / ks 14 454,55 Kč bez DPH 17 490 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Nová generace zaměřovače Pard NV008. Nejmodernější digitální zaměřovač typu DEN/NOC, odolnost 5000J. SD karta 32GB zdarma. Montáž na weaver lištu 22 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Paměť na 5 zbraní
 • PIP - obraz v obraze
 • Nové druhy loveckých osnov
 • Prodloužená montáž
 • Noční dosah 200-300 m.
 • Malé rozměry
 • Nízká hmotnost
 • Odolnost vůči zpětnému rázu 5000J
 • Základní (skutečné) optické zvětšení - 6,5x (digitální až 12x)

   

  Přístroj PARD NV008 má malé rozměry a nízkou hmotnost, Těleso je vyrobeno z duralu a je vybaveno kvalitní skleněnou optikou a kvalitní elektronikou. Praktické použití v noci je do 200m. Na zbraň se upevňuje pomocí prodloužené montáže, která je součástí balení a připevňuje se na weaver lištu 22mm.

  Zaměřovač má 6,5x násobné optické zvětšení a digitální zoom.

  Zaznamenaná videa a snímky můžete kdykoliv zobrazit nebo odstranit. 
  Přísvit nočního vidění PARD NV008 s vlnovou délkou 850 nm má 3 úrovně výkonu a je pro zvěř neviditelný.

  Po instalaci paměťové SD katry, která je součástí balení, můžete pořizovat fotografie nebo natáčet video. Prostřednictvím video výstupu, můžeme připojit přístroj k televizoru (NTSC nebo PAL Standard) nebo k počítači přes USB port.

  PRODLOUŽENÁ MONTÁŽ:
  Nejnovější verze PARD NV008 je vybavena prodlouženou montáží, která posouvá přístroj blíže k oku. Tato montáž má umístěny fixační matice vlevo a nedochází tak ke kolizi s klikou závěru,

  Z vlastní zkušenosti ...

  Před používáním přístroje je nutné nejprve otevřít šroubovací víčko baterie, které se nachází na modulu přísvitu v horní části přístroje a odstranit izolační proužek na kladném pólu baterie. Poté se může přistoupit k zapnutí přístroje. Pro lov ve dne se může použít barevné zobrazení, ale pro lov v noci, kdy je potřeba zapnout přísvit, bylo nutné přepnout přístroj do černobílého zobrazení. I tak zůstal obraz dostatečně kontrastní a ostrý. Pro zaměření zbraně na různé vzdálenosti bylo nutné pro zachování ostrého obrazu přístroj zaostřit. Pokud tedy je přístroj zaostřen například na vzdálenost 30 m, tak pro použití ve vzdálenosti 100 m bude potřeba přístroj znova zaostřit. Zaostření je ale velmi jednoduché. Je to malá nevýhoda oproti termovizním přístrojům, které se takto zaostřovat nemusí. Po zaostření přístroje PARD NV008 na delší vzdálenost  byl však obraz velmi kvalitní a zvěř šla velmi dobře zaměřit. Praktická použitelnost v noci byla do 200 m. V lovecké praxi, kdy se loví do vzdálenosti cca 100m však tento přístroj bohatě vyhovuje. Baterie je lehce vyměnitelná, proto doporučujeme objednat si náhradní baterii pro případ, kdy se Vám při lovu baterie vybije. 
  Přístroj je vybaven laserem červené barvy, který lze jednoduše vypnout a zapnout.
  Přístroj obsahuje sadu zaměřovacích osnov, která sice není příliš obsáhlá, ale obsahuje nejdůležitější osnovy, ze kterých si každý jistě vybere. Každá osnova může být zobrazena zeleně nebo červeně. Vaše se nastavuje v administraci přístroje, která je přístupná přes MENU a je samozřejmě i v českém jazyce.
  Nabíjení baterie může probíhat přímo v přístroji, nebo v externí nabíječce. Výrobce však externí nabíječku k přístroji nedodává.Součástí balení je kabel, kterým se přístroj může připojit za účelem nabíjeni k síťovému adaptéru, který si můžete u nás objednat. Stejným kabelem se přístroj připojuje i k počítači za účelem stahování videí a fotek. Při připojení k USB v počítači se ale přístroj nedobíjí. Proto je nutné opatřit si síťový nabíjecí adaptér. Přístroj se při nabíjení baterie nijak nezahřívá a baterie byla dobita do plné kapacity již ta 6 hodin.
  |Přistroj je malý a lehký, a lze jej použít i jako pozorovací monokulár. V takovém případě se na něj nebude montovat prodloužená montáž, která je potřeba pouze pro připevnění na zbraň. Zapnutí a vypnutí přístroje je okamžité a provádí se tlačítkem na levé straně přístroje. Přísvit a další funkce se zapínají čtyřmi tlačítky, které jsou dobře přístupné na levé straně přístroje nad tlačítkem pro zapnutí.
  Někteří dovozci označují tento přístroj jako PARD NV008+, což ovšem nekoresponduje s označením výrobce, který tento přístroj Pluskem (+) neoznačuje a je to pouze výmysl českého dovozce. Přístroj, který zde popisujeme, je tedy stejný, jako PARD NV008+, i když je označen pouze PARD NV008.

  Použití přístroje je možné na silných kulovnicích (300 win) , nebo pro brokovnice ráže 12, neboť výrobce udává odolnost vůči zpětnému rázu až 6000J, což je hodnota, která odpovídá i těmto silným zbraním.
  Cena přístroje je ve srovnání s obdobnými přístroji velmi přijatelná a poměr ceny a výkonu je opravdu velmi dobrý. Jinými slovy, koupí tohoto přístroje dostanete hodně muziky za málo peněz. Celkově na nás přístroj působil velice dobrým a profesionálním dojmem a pro loveckou praxi jej můžeme jen doporučit. 

Balení obsahuje:

1 x přístroj pro noční vidění NV008
1x Li-ion akumulátor 18650 (je umístěn uvnitř přístroje pod šroubovacím víčkem)
1x Micro USB kabel (pro nabíjení a stahování dat)
2x Imbusový klíč
1x látkový sáček
1x prodloužená montážní lišta pro uchycení přístroje na weaver lištu 22mm. Matice vlevo + 3 šrouby.
1x SD karta 32 GB

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální zaměřovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: