text

Stolní sterilizer UV-C 38W

Kód: 050025
Neohodnoceno
Značka: NARVA
ZdarmaZdarma
Stolní sterilizer UV-C 38W
2 600 Kč / ks 2 148,76 Kč bez DPH 2 600 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2021

Výkonný stolní přístroj určený k desinfekci - sterilizaci uzavřených místností. Spolehlivě zahubí 99.9% všech virů a bakterií. Vytváří ozón.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti UV-C spektra jsou všeobecně známy jako jeden z nejúčinnějších způsobů sterilizace. Stolní sterilizér zabíjí 99,9% všech bakterií a virů a je určen ke sterilizaci uzavřených místností. Jeho použití je velmi široké, 


Tento sterilizér má dvojí sterilizační účinek.


1) Emituje UV-C záření s vlnovou délkou 254 nm.
Toto krátkovlnné záření je velmi agresívní vůči všem živým organismům a rostlinám. Dopadající záření likviduje choroboplodné zárodky, plísně, bakterie a viry na povrchu všech předmětů v přímé viditelnosti. To znamená, že toto záření nemůže fungovat na odvrácených plochách předmětů, například nevydesinfikuje prostor pod stolem, na kterém je přístroj umístěn.

2) Vytváří ozón.
Ozón se pro jeho silné desinfekční účinky používá ke sterilizaci uzavřených prostor, vozidel a všude tam, kde je potřeba provést důkladnou desinfekci. Ozón se na rozdíl od UV-C záření, které působí pouze povrchově, postupně dostane v uzavřeném prostoru do všech skulin, textilu, (například dovnitř autosedaček), a zaplní tak celý desinfikovaný prostor. Tak, jak postupně vzrůstá koncentrace ozónu v uzavřené místnosti, vzrůstá i jeho nebezpečnost pro lidské zdraví. V tomto prostoru se nesmí vyskytovat osoby, zvířata a rostliny. Po ukončení desinfekce je potřeba prostor důkladně (!) odvětrat. Tato pravidla je nutné bezpodmínečně dodržovat, v opačném případě může dojít k nevratnému poškození pli

UPOZORNĚNÍ !
Přístrojem nesviťte do očí, nepoužívejte na ozařování domácích mazlíčků, neozařujte pokožku a rostliny.

Používání sterilizéru.
Před použitím připojte sterilizér do elektrické sítě pomocí kabelu. Sterilizér umistěte na takové místo, ze kterého bude moci sterilizér ozářit co nejvíce okolního prostoru a aby přímý účinek záření byl co největší. Z prostoru odstraňte rostliny, domácí mazlíčky, akvária a podobně. V prostoru se po zapnutí sterilizéru nesmí pohybovat žádné osoby. Sterilizér je vybaven dálkovým ovladačem a časovačem. Můžete zvolit čas 15, 30 a 60 minut provozu. Tlačítkem OFF můžete sterilizer kdykoliv vypnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sterilizéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.36 kg
Napětí: 230-240V 50Hz
Příkon: 38W
Dálkový ovladač: Součástí dodávky
Časovač: 15, 30 , 60 minut
Rozměry: 140×140×440 mm
Zdroj záření: 2G11 UV-C
Dálkový ovladač je napájen baterií: 23A 12V (není součástí dodávky)
Rozsah použití: 40m3
Vlnová délka: 254 nm
Dosah záření: 20m
Koncentrace ozónu: < 0.15ppm
Délka kabelu: 2,5 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: